4 czerwca 2012

O mnie

Andrzej MieleckiAndrzej Mielecki – psycholog, psychoterapeuta, mediator, lider Grup Balinta.
Zajmuję się psychoterapią – to moja pasja i źródło utrzymania. Pracuję z osobami dorosłymi, adolescentami, parami. Lubię również pracę grupową. Staram się regularnie dokształcać. Jestem członkiem Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Pracuję w nurcie integratywnym-chrześcijańskim, choć bliski jest mi nurt psychodynamiczny. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji, w związku z wykonywaną pracą posiadam dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Na spotkanie ze mną można się umówić za pośrednictwem sekretariatu OPP Bednarska (tel. 22 828-54-83) na ul. Mariensztat 8 w Warszawie.

Prowadzę również warsztaty i szkolenia – z umiejętności psychologicznych.

Jako entuzjasta i lider Grup Balinta staram się regularnie organizować seminaria balintowskie dla osób nie znających tej metody, oraz dla kandydatów na liderów i liderów GB.  W styczniu 2017 r zostałem prezesem Polskiego Stowarzyszenia Balintowskiego.

Jestem założycielem i kierownikiem działającej przez 14 lat (12.2004-12.2018) grupy wsparcia dla osób zmagających się z zaburzeniami psychicznymi JESTEM.

Zdarza mi się również współpracować z mediami, choć traktuję to jako uboczną dziedzinę mojej aktywności zawodowej.  

Jestem również otwarty na kontakt:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.