20 marca 2020

Sesje on-line

Szanowni Państwo!

W obliczu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę Covid-19 znaleźliśmy się w nowej, niecodziennej sytuacji.
W tej nowej i trudnej rzeczywistości również chcę Państwu służyć pomocą i wsparciem. W związku z tym w dalszym ciągu zapraszam na spotkania do OPP Bednarska w Warszawie, ul. Mariensztat 8, tel 22 8285483. Godziny bez zmian, informacji udziela telefonicznie sekretariat Ośrodka. Na spotkania osobiste zapraszamy osoby z negatywnym wywiadem epidemiogicznym, tzn. brak kotntaku z osobami zarażonymi lub zagrożonymi infekcją, oraz brak objawów: wysoka gorączka, kaszel lub trudności z oddychaniem.

Osoby które potrzebują pomocy, ale obawiają się wizyty w Ośrodku, lub mają pozytywny wywiad epidemiologiczny (patrz wyżej) zapraszam na spotkania on-line. Ze względu na poufność i bezpieczeństwo spotkania proponuję darmowy komunikator Signal (signal.org) który szyfruje transmisję i nie przechowuje danych. Popularne komunikatory – Skype, Messenger, WhatsApp nie zapewniają odpowiedniego poziomu poufności, ale – na odpowiedzialność Pacjenta – mogę zaoferować sesje za ich pośrednictwem.
W celu umówienia szczegółów i terminu spotkania on-line zapraszam do kontaktu mailowego: andrzej@mielecki.com

Mam nadzieję na owocną współpracę również tej, niecodziennej sytuacji.